+ (370) 653-34735
Svajonių išsipildymo verta siekti…

 

Nuo paauglystės mėgau siūti, o gal mamos pavyzdys mane įkvėpė. Kai gavau sukirpėjos – siuvėjos diplomą, pradėjau siūti profesionaliai. Nors ne visada tai buvo pagrindinis mano darbas, bet visada mėgstamas. Laisvalaikiu piešiau eskizus ir svajojau, kad kažkada kursiu tik tai, ką labiausiai mėgstu – vestuvines ir progines sukneles. Pasiuvus kelias sukneles pagal savo eskizus, atsirado noras jas parodyti.

 

Taip gimė ” Dress & Bloom” puslapio idėja. Artimi man žmonės labai daug prisidėjo ir palaikė. Dėka jų, aš išdrįsau įgyvendinti savo svajonę.

 

Netikėtai aptikau įdomią, Italų dizainerio Carlo Pignatelli, vestuvinių suknelių kolekciją, kuri sužavėjo lengvomis ir patogiomis suknelėmis. Pasiuvimo ir dizaino stilius man labai artimas, o suknelių puošyba puikiai atspindi bendrą idėjų koncepciją. Savo kurtas sukneles pateikiu atskira, kol kas negausia kolekcija.

 

Individualus siuvimas, kaip paslaugų dalis, bus nuolat vykdomas lygiagrečiai su pardavimu ir nuoma. Todėl galima ne tik išsirinkti suknelę ypatingai progai, bet ir išsinuomoti pasiūtą individualiai Jums.

 

Aš manau, kad ne tik mano svajonės turi pildytis…

 

Su pagarba,

Regina

Dress & Bloom kurybinė studija